+
שנות ניסיון

ABOUT us

קבוצת אדירים הוקמה בשנת 2009 במטרה לספק ללקוחותיה שרות מלא ואיכותי של ניהול פרויקטים בבניה ותשתיות החל משלבי הייזום וההקמה ועד לשלב האכלוס. החברה הוקמה מתוך רצון לספק ללקוחותיה יחס מקצועי ואישי, יכולת להניע ולקדם ביעילות פרויקטים מגוונים תוך דגש מרבי על לוחות זמנים ובקרה תקציבית.

מייסדיה של הקבוצה, קצינים בכירים (במיל’) אשר שירתו בצמרת הפיקודית של זרוע היבשה בתחום הבינוי והיו אחראים(בין היתר) לביצועם של מגה פרויקטים מהגדולים במדינת ישראל ובהיקפים של מיליארדי שקלים.

חברתנו מתמחה בפיקוח וניהול פרויקטים לרבות ניהול פרויקטים  P.P.P, כתיבת פרוגרמה, הוצאת היתרים, פיקוח הנדסי, איכות התפעול והלוגיסטיקה, בקרה ומימוש תהליכים, שירותי ייעוץ במגוון תחומים כגון ייעוץ כלכלי, ייעוץ אסטרטגי. פיתוח עסקי ועוד.

הצוות המקצועי של החברה כולל מהנדסים, אדריכלים ואנשי מקצוע המתמחים באספקטים שונים של ניהול הפרויקט. החברה משקיעה בטכנולוגיות מתקדמות ובשיטות ניהול המבטיחות קיצור לוחות זמנים, חסכון בעלויות תוך חפיפה מרבית בין התכנון לביצוע, וכן ראייה מרחבית בתחום אחזקת התשתיות המשפיעה בשלביו המתקדמים של הפרויקט.

עובדי הקבוצה והנמנים על שורותיה, גאים לקחת חלק בפעילותה ורואים עצמם שותפים מלאים בהצלחת כל פרויקט ופרויקט המבוצע על ידי “קבוצת אדירים.

עובדי הקבוצה חרטו על דגלם להעניק שירות אישי לכל לקוח במגוון תחומי הפעילות.